Vyzkoušejte novou tmavě šedou látkovou jídelní židli WLL LIONEL s White Label

Stylová jídelní židle WLL LIONEL zaujme na první pohled svým minimalistickým designem. Příjemné látkové čalounění v tmavě šedé barvě a černě lakovaná kovová podnož se zlatými zakončeními vytváří společně atraktivní spojení, které do vašeho domova vnese nádech retro stylu. Židle se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů.

Minimalistický design pro moderní a klasické interiéry

Jedinečný design této židle jí dává vyniknout v každém interiéru. Můžete ji umístit do kuchyně nebo jídelny a získat tak nový kousek nábytku, který se bude lišit od všech ostatních židlí. Pokud máte rádi retro styl a chcete do svého interiéru vnést svěží vzhled, pak je tato židle tou správnou volbou. S tmavě šedým čalouněním a zlatými zakončeními podnoží se stane nejen praktickým místem pro sezení, ale i zajímavým dekoračním prvkem.

Snadná údržba a péče o novou židli

Chcete si užít novou židli co nejdéle? Pak je důležité dbát o její pravidelnou údržbu. Doporučujeme čistit ji bavlněným hadříkem namočeným ve vlažné vodě a vysávat ji pomocí vhodného nástavce. Pokud na židli najdete skvrny, snadno je můžete odstranit pomocí mýdlové vody. Pokud vám čalounění příliš zkřehne po čištění, můžete ho trochu rozpárat a poté opatrně roztáhnout, aby mohlo zase volně dýchat.

Pro objednání nové jídelní židle WLL LIONEL od White Label navštivte tuto stránku.

Jídelní židle WLL LIONEL

Moderní nábytek pro váš interiér

Pokud hledáte kvalitní a stylový nábytek pro svůj byt nebo dům, přijďte se podívat do našeho obchodu. Nabízíme širokou škálu moderního nábytku od předních českých a zahraničních designérů. Vyberte si ze široké nabídky pohovků, postelí, stolů, židlí a dalšího nábytku, který nejenže bude skvělým místem pro sezení nebo ležení, ale i skvělým dekoračním prvkem. Navštivte náš obchod a inspirujte se námi!

Moderní nábytek pro váš interiér

Všechny obrázky použité v tomto článku jsou pouze ilustrativní.

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.