Vanová zástěna Jika Cubito 140×75 cm – lesklá stříbrná – recenze a specifikace produktu


Recenze vanové zástěny Jika Cubito 140×75 cm

Úvod

Praktická vanová zástěna
Cubito od známé společnosti Jika, o velikosti 75×140 cm, v pravém provedení, s bezpečnostním sklem tloušťky 6 mm s povrchovou úpravou Jika Perla Glass, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé koupelny.

Vlastnosti zástěny

Bezpečné sklo
Bezpečnost je prioritou firmy Jika a proto je vanová zástěna Cubito vyrobena z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm. Díky tomuto sklu je zástěna odolná vůči nárazu a zlomení.

Povrchová úprava
Když si pořídíte vanovou zástěnu, toužíte mít nejen funkční kus, ale také krásný a moderní doplněk vaší koupelny. Díky povrchové úpravě Jika Perla Glass je vanová zástěna Cubito lesklá a stříbrná, což jí dodává sofistikovaný a elegantní vzhled.

Montáž a údržba zástěny

Snadná montáž
Vanovou zástěnu Cubito je velmi snadné namontovat díky kvalitním materiálům a jednoduchému montážnímu systému. Při montáži není třeba žádné speciální nástroje nebo znalosti.

Snadná údržba
Perla Glass povrchová úprava znamená také jednoduchou údržbu. Stačí použít běžné prostředky na čištění skla a koupelna bude stále krásná.

Kde si koupit vanovou zástěnu Cubito

Nabytekprozivot.cz
Pokud hledáte vanovou zástěnu Cubito od Jika, doporučujeme nakupovat na stránkách Nabytekprozivot.cz. Tato společnost nabízí široký sortiment koupelnového nábytku a doplňků za skvělé ceny.

Vanová zástěna Jika Cubito

Pokud hledáte praktickou a zároveň moderní vanovou zástěnu, je Cubito od Jika tou nejlepší volbou. Bezpečné sklo, jednoduchý montážní systém a snadná údržba jsou jen některé z vlastností této skvělé vanové zástěny.

Klikněte zde, abyste si zástěnu mohli zakoupit na stránkách Nabytekprozivot.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.