Rohová šatní skříň NECHBET – dokonalé uspořádání vašeho šatníku v moderním designu dub sonoma/bílá


Dokonalé uspořádání vašeho šatníku

.

Rohová šatní skříň v elegantním a praktickém provedení. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD. Korpus je v barvě dub sonoma, dvířka v barvě matné bílé.

Uspořádání úložného prostoru skříně dle obrázku. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou.

Rozměry skříně jsou š/hl/v 106 x 106 x 193 cm, šířka dveří je 73 cm, hloubka boku 55 cm.

Rohová šatní skříň

Výška: 193 cm

Šířka: 106 cm

Hloubka: 106 cm

Barva podrobně: dub sonoma/bílá

Rohová šatní skříň

Materiál: LTD (lamino)

Dodáváno v demontu.

Rohová šatní skříň demontáž

Záruka 24 měsíců.

Elegantní a praktické řešení pro váš šatník

Rohová šatní skříň NECHBET je nejlepším řešením pro váš šatník. Díky svému korpusu a dvířkům z kvalitního LTD materiálu, který je odolný proti vysokým teplotám, poškrábání a nárazům a je hraněn ABS páskou, bude sloužit vašemu šatníku mnoho let. Skříň má rozměry 106 x 106 x 193 cm a šířku dveří 73 cm. Má praktické uspořádání úložného prostoru dle obrázku, což umožní uspořádat vaše oblečení tak, jak si přejete.

Skříň má moderní design se skvělým uspořádáním úložného prostoru.

Demontáž a montáž

Skříň je dodávána v demontu, což umožňuje snadnou manipulaci a transport při dodání. Montáž je snadná a rychlá díky jednoduchému návodu k montáži, který je přiložen k dodání skříně. Skříň má záruku 24 měsíců, takže můžete v klidu nakupovat a vědět, že jste si pořídili kvalitní a spolehlivý produkt.

Rohová šatní skříň montáž

Závěr

Rohová šatní skříň NECHBET v provedení dub sonoma/bílá je dokonalým řešením pro váš šatník. Skříň je praktická, elegantní a v moderním designu. Má skvělé uspořádání úložného prostoru dle obrázku, což umožňuje uspořádání vaší garderoby tak, jak si přejete. Skříň je dodávána v demontu s jednoduchým návodem k montáži a má záruku 24 měsíců.

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.