Oboustranná matrace Moonia Sport Energy Pro, 180 x 200 cm – komfort a podpora pro každého sportovce

Matrace Sport Energy Pro se vyznačuje vysokou kvalitou a maximální přizpůsobivostí, díky vlastnostem viskoelastického materiálu, který redukuje tlakové body a podporuje správnou polohu páteře.

Komfort pro sportovce

Doporučuje se zejména pro sportovce, kteří potřebují matraci, poskytující optimální odpočinek svalům a kloubům. Tato matrace vám pomůže zlepšit váš sportovní i každodenní výkon a zároveň přislibuje zvýšení energie a vitality.

Výjimečné vlastnosti matrace

Obsahuje nejnovější HR technologii v jádru, která zajišťuje dokonalou ergonomickou oporu a především vrstvu složenou z viscoelastických, viscosoft a Biotherm vláken o tloušťce 4 cm, takže se může skvěle přizpůsobit různým polohám těla a snížit tak místa s vysokým tlakem. Správná poloha na této matraci zlepšuje kvalitu odpočinku i obnovu a regeneraci svalů pro optimální sportovní výkon.

Duo-System® technologie

Tato matrace je také vybavena technologií Duo-System®, která poskytuje dvě nezávislé tvrdosti.

Technické specifikace

Tloušťka matrace: +/-27 cm

Viskoelastická + viscosoft Foam + BioTherm: 4 cm

Multi Pression System: 9 zón

Prošívaný vysoce kvalitní strečovou tkaninou.

Jádro HR Pro Nature s vysokou hustotou a s bederní výztuhou.

Potah matrace

Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém.

Výrobek s certifikací

Matrace má antialergický, antistatický, elektrobiologický a anatomický materiál, skvělou ventilaci, nezadržuje vlhkost a je nedeformovatelná, přizpůsobivá a to nezávisle na zatížení. Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Balení matrace

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Pokud hledáte matraci, která vám poskytne komfortní odpočinek po sportovním výkonu a zároveň vám pomůže zlepšit váš sportovní výkon, pak je matrace Moonia Sport Energy Pro tou pravou volb

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.