Zahalte váš interiér do exotického zdobení s béžovým orientálním kobercem Cazaris 170/240 cm

Chcete svůj obývací pokoj či ložnici oživit a přidat jim něco málo exotiky? Pak není vůbec nic jednoduššího než pořídit si koberec od značky ESPOSA, konkrétně béžový orientální koberec Cazaris o rozměrech 170/240 cm.

Koberec, který okouzlí abstraktním vzorem

V koberečku Cazaris se můžete ponořit do pestře abstraktního vzoru, který se pohybuje v odstínech hnědé, šedé nebo červené. Vzor pak na jemný koberec ve znělé krémové barvě vytváří velmi vkusný kontrast.

Hravé geometrické tvary, které udělají ráz a nebudou nudit

Koberec Cazaris dává najevo velkou pozornost v detailu, geometrické tvary na koberečku nejsou jen rovné, ale velmi hravě spletité. Vy je oceníte nejenom pro jejich zajímavý vzhled, ale také pro pečlivost, s jakou byly na koberec při výrobě naneseny.

Koberce ESPOSA jsou počinem lidských rukou

Budete-li hledat koberce ESPOSA, rádi uslyšíte, že vyrábějí koberečky ručně, tedy bez počítačového programování, jen díky zručnosti a zkušenostem lidí, kteří oblast výroby koberců znají jako své boty.

Udělejte si radost výhodnou cenou 7 170,-

Uvědomujeme, že orientální koberce jsou zvláštním druhem, které si většinou nemůže každý dovolit. Proto jsme rádi, že vám můžeme nabídnout koberec Cazaris v rozměrech 170/240 cm za příjemnou cenu 7 170,-. Navíc, výroba z přírodní střižní vlny zajistí, že vás koberec zahřeje i v chladnějších měsících.

Cazaris – orientální koberec o rozměrech 170/240 cm

Materiál: střižní vlna

Ručně vyráběný v Íránu

Formátování a fotky najdete na našem eshopu.

Cazaris orientální koberec

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.