UMYVADLOVÁ BATERIE ROCA ATLAS S VÝPUSTÍ CHROM A5A3090C00 – POPIS PRODUKTU A VLASTNOSTI


Umývadlová baterie Roca Atlas s výpustí chrom A5A3090C00

Umyvadlová baterie Roca Atlas s výpustí chrom A5A3090C00 je páková stojánková umyvadlová baterie v oblém designu. Tento model umyvadlové baterie je k dispozici v chromovém provedení. Díky výpusti umožňuje snadnou regulaci vody a zároveň se stává praktickým pomocníkem v koupelně. Vysoký průtok baterie, který činí 5 litrů/minutu, zaručuje rychlé naplnění umyvadla vodou a snadné plnění větších nádob. To umožňuje rychlejší a jednodušší mytí a čištění.

Vlastnosti umývadlové baterie Roca Atlas s výpustí

Design: Baterie je navržena v oblém designu, což jí dodává estetický vzhled a do každé koupelny perfektně zapadne. S chromovým provedením je baterie navíc snadno kombinovatelná s ostatními prvky koupelny.

Průtok vody: Umyvadlová baterie Roca Atlas s výpustí disponuje vysokým průtokem, který činí 5 litrů za minutu. Díky tomu je umožněno rychlé naplnění umyvadla vodou a snadné mytí nádob.

Výška: Vysoká výška baterie, která činí 15,5 cm, umožňuje umývání rukou i větších nádob s lehkostí a komfortem.

Ramínko: Ramínko baterie se nachází ve výšce 9 cm a zajišťuje tak snadné ovládání baterie a regulaci průtoku vody.

Výpust: Umyvadlová baterie Roca Atlas s výpustí je vybavena praktickou výpustí, která umožňuje snadnou regulaci vody a usnadňuje mytí a čištění umyvadla.

Kvalita: Baterie je vyrobena ze špičkových materiálů a disponuje kvalitním zpracováním, což zajišťuje velmi dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Pokud tedy hledáte spolehlivou, funkční a zároveň esteticky pěknou umývadlovou baterii, tak by baterie Roca Atlas s výpustí chrom A5A3090C00 mohla být tou pravou volbou pro vás. Udělejte svou koupelnu dokonalou a objednejte si ji zde na https://www.codina.cz/produkt/umyvadlova-baterie-roca-atlas-s-vypusti-chrom-a5a3090c00!

Roca Atlas A5A3090C00

Umyvadlová baterie Roca Atlas s výpustí chrom A5A3090C00 je tedy dobrou volbou, pokud hledáte kvalitní a spolehlivou baterii pro koupelnu. S jejím vysokým průtokem vody a praktickou výpustí se stává nezbytností v každé moderní koupelně. Přesvědčte se sami a nechte svou koupelnu zářit krásou!

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.