Stylový a praktický konferenční stolek IDZ Rondo v černé barvě

Vyberte si moderní a pružný set konferenčních stolků Rondo kulatého tvaru a udělejte svému interiéru přidanou hodnotu, kterou si zaslouží. Tyto originální designové kousky patří k nejrozmanitějším doplňkům, které můžete najít na trhu – a to nejenom proto, že jsou stylové, ale také praktické.

Stoly jsou vyrobeny z kvalitní práškové oceli, což zaručuje ochranu proti korozi a drobným škrábancům. Desky jsou vyrobeny z laminované MDF desky s matným černým povrchem, což dodává stolům skvělý vzhled. Rozměry menšího stolku jsou 50 x 40 cm a většího stolku 70 x 46 cm.

Vyjádření funkcí konferenčního stolečku IDZ Rondo

Konferenční stoleček IDZ Rondo má mnoho funkcí, které oceníte jak doma tak v kanceláři. Jedním z hlavních využití je použití jako stolky k sedačkám v obývacím pokoji.

Je velmi praktický pro uspořádání kávových a čajových setů, abyste při křížení nohou přišli o svůj nápoj, tohle můžete se stolkem IDZ Rondo forgettovat.

Další možností použití je jako noční stolek v ložnici, a to zejména díky jeho střední velikosti a kulatému designu. Stoly jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a pohodlí s elegantním stylem.

Jak se stolkem IDZ Rondo vybírat barevné varianty

Na trhu naleznete stoly IDZ Rondo v několika barevných variantách – bílá, černá a dub sonoma. Tuto elegantní sadu stolků lze snadno a rychle integrovat do Vašeho interiéru a budou ideálním doplňkem k Vašemu nábytku a estetice Vaší domácnosti.

Stolky IDZ Rondo jsou jedinečné a atraktivní možností pro zvýšení funkcí a krásy Vašeho bydlení.

Objednejte si již teď set konferenčních stolků IDZ Rondo a vylepšete svůj domov! Naleznete ho na našem eshopu.

interiér s kobercem
interiér se stolkem u okenního parapetu

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.