Stojací lampa HASIR – stylový doplněk do interiéru v barvě ořech!

Při hledání dokonalého doplňku do vašeho interiéru, stojací lampa HASIR nemůže uniknout pozornosti. Tato lampa je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají krásný a stylový kus nábytku. Jako jedna z nejnovějších přírůstků na trhu, tato lampa určitě zaujme jakoukoliv místnost, ve které se nachází.

Popis

Na Stojací lampě HASIR Vás okamžitě upoutá dřevěné kaskádovité tělo vyrobeno v dekoru ořech nesoucí látkové stínítko. Je vhodná pro každý typ interiéru a dokáže dodat místnosti neobyčejně pěknou atmosféru. HASIR je stojací lampa, která má tak výrazný design, že nejlépe vynikne, bude-li stát samostatně jako solitér.

Materiál a výkon

Lampa je vyrobena z kvalitního dřeva v dekoru ořech a ze stínítka z látky. Umožní vám dostat se do intimního světla, abyste se cítili dobře a uvolněně. Tlačítko zapnutí/vypnutí na kabelu usnadňuje použití, což značně usnadňuje obsluhu. Maximální napětí lze nastavit na 220-240 V. Průměr stínítka je 35/45 cm a rozměr nohy 21 x 21 cm. Celková výška lampionu je 165 cm a výška stínítka 31 cm. Je vybavena typem objímky E27 a má maximální výkon 60 W. Žárovka není součástí dodávky.

Zapojení

Je důležité vědět, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba, protože to může být nebezpečné. Proto dbejte na to, aby byl tento proces proveden správně.

Pokud jde o vzhled a styl, HASIR je jedním z nejlepších na trhu. Dokonale se hodí do jakéhokoliv interiéru, nezávisle na jeho barevném schématu. Pokud zvažujete zakoupení stojací lampy, hasir je pro vás nejlepší volbou. Můžete si ji zakoupit na adrese https://www.velkynabytek.cz/produkt/stojaci-lampa-hasir-orech-3.

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.