Nový samodržící držák na toaletní papír: Wenko Vacuum-Loc Quadrio s nosností až 33 kg!


Právě díky ní totiž přísavka značky Wenko drží na stěně jako přibitá a unese až úctyhodných 33 kg.

Vakuová pumpička, která má sílu jako železný muž

Právě ona pumpička, která je součástí balení, udělá tu největší práci za vás. A pokud budete chtít časem přísavku sundat a třeba posunout na jiné místo, není problém. Lze ji totiž snadno sejmout (a beze stop) a znovu použít. To je ale vynález!

Snadné použití a designově skvělý

Snadné použití, praktické umístění a kvalitní materiál jsou základními charakteristikami této novinky. A vzhledem k tomu, že při výrobě byla věnována zvýšená pozornost detailům, vypadá na každé stěně skvěle. Prostě – designově povedená věcička, která ušetří nejednu nervy!

Neuvěřitelně silné usazení na stěně

Samozřejmě, co by byla kladená na takovou sílu, kdyby si jí nebyly vědomi i lidé z oblasti výroby. Značka Wenko klade důraz na kvalitu a pevnost svých výrobků, takže můžete být jistí, že tento samodržící držák s nosností 33 kg dáte „na stěnu“ s klidem, jako by tam patřil pořád.

Skvělý produkt za skvělou cenu

Nejlepší zpráva? Cena! Ano, cena tohoto samodržícího držáku nezastraší ani těch největších škrabkařů. A když vidíte, co všechno nabízí, opravdu není co řešit.

Chcete si tento skvělý samodržící držák na toaletní papír objednat? Zde ho najdete!

Bílý samodržící držák na toaletní papír s logem Wenko Vacuum-Loc Quadrio

Stejně jako na obrázku výše, bude produkt vypadat i u vás v koupelně. Skvělý design, dokonalá funkčnost – co víc si přát! A když je to navíc za tak dobrou cenu, není nad čím váhat.

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.