Novinkou na trhu jsou White Label tmavě šedé látkové barové židle WLL LIONEL 65 cm

Stylová barová židle WLL LIONEL zaujme na první pohled svým minimalistickým designem. Příjemné látkové čalounění v tmavě šedé barvě a černě lakovaná kovová podnož se zlatými zakončeními vytváří společně atraktivní spojení, které do vašeho domova vnese nádech retro stylu.

Zajímavý design

Barová židle WLL LIONEL má skvěle promyšlený design, který bude ladit do každého moderního interiéru. Nejen, že kombinace tmavé šedé barvy a černě lakované kovové podnože s zlatými zakončeními působí velmi vkusně, ale židle také nabízí velmi pohodlné posezení. Podnožka pod sedací plochou totiž zaručí maximální komfort.

Skvělý doplněk pro moderní i klasické interiéry

Barová židle WLL LIONEL se skvěle hodí do mnoha interiérů. Díky svému minimalistickému designu zaměřenému na kombinaci retro a moderního stylu, bude sedět perfektně jak v moderně zařízeném bytě, tak i v tradičním interiéru s klasickými prvky.

A pokud se rozhodnete pro tyto barové židle, nezapomeňte na to, že k čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Díky tomu si vaše barové židle WLL LIONEL udrží svou krásu a vkusný vzhled ještě dlouho.

barové židle

Pokud vás tyto barové židle zaujaly a chtěli byste si je pořídit, můžete je zakoupit zde: White Label tmavě šedé látkové barové židle WLL LIONEL 65 cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.