Multitex dětské prostěradlo Bamboo žlutá velikost 60 x 120 cm


Multitex dětské prostěradlo Bamboo žlutá

Dopřejte svým dětem pohodlný spánek

Multitex dětské prostěradlo Bamboo žlutá je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí svým dětem zajistit zdravý a pohodlný spánek. Toto prostěradlo je vyrobené z bambusového vlákna, které má vynikající vlastnosti. Díky němu bude vaše dítě spát lépe a pohodlněji.

Bambusové vlákno je velmi příjemné na dotek a má hladký a měkký povrch. Je proto velmi příjemné pro citlivou dětskou pokožku.

Díky svým vlastnostem je toto dětské prostěradlo odolné vůči bakteriím, plísním i roztočům. Je proto vhodné pro alergiky. Navíc je prostěradlo velmi snadno udržovatelné a lze ho prát v pračce.

Velikost 60 x 120 cm

Prostěradlo je vhodné pro postele o velikosti 60 x 120 cm, které jsou nejčastěji používány pro dětské postýlky. Díky tomu se tato velikost stala velmi oblíbenou mezi rodiči s malými dětmi.

Přejděte na stránku produktu, kde si můžete dětské prostěradlo zakoupit za velmi atraktivní cenu. Dopřejte vašemu dítěti pohodlný spánek a vychutnejte si klidnou noc.

Obrazové ukázky

Multitex dětské prostěradlo Bamboo žlutá

Prostěradlo s bambusovým vláknem v žluté barvě

Multitex dětské prostěradlo Bamboo žlutá

Pohled na prostěradlo z blízka

Multitex dětské prostěradlo Bamboo žlutá

Prostěradlo z různých úhlů

Doporučujeme!

je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí svým dětem zajistit zdravý a pohodlný spánek. S bambusovým vláknem je velmi příjemné na dotek a navíc je odolné vůči bakteriím, plísním i roztočům. Proto je vhodné i pro alergiky. Prostěradlo lze snadno prát v pračce a je velmi snadno udržovatelné. Navíc je velikost 60 x 120 cm ideální pro dětské postýlky.

Kupte si Multitex dětské prostěradlo Bamboo žlutou velikost 60 x 120 cm na našem e-shopu a dopřejte vašemu dítěti klidný a pohodlný spánek za velmi atraktivní cenu.

ZAKOUPIT PROSTĚRADO

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.