Moderní a praktický pedálový koš SAPHO DR509 s objemem 8 litrů v matném nerezovém provedení

SAPHO DR509 je moderní a praktický pedálový koš s objemem 8 litrů v matném nerezovém provedení. Tento úzký pedálový koš se výborně hodí do malých míst, je jako stvořený pro chytré využití úzkého prostoru mezi skříňkami.

Jednoduchá výměna sáčku – Rám koše se jednoduše nadzvedne pro rychlou a jednoduchou výměnu sáčku. Koš disponuje bezotiskovou úpravou, což znamená, že povrch koše je ošetřen speciální vrstvou, která zabraňuje tisku otisků prstů a urychluje čištění.

Vnitřní vyjímatelná nádoba z odolného plastu – Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci. Součástí vnitřní nádoby je speciální prstenec pro snadné uchycení igelitového sáčku na odpad. Prstenec zabraňuje sklouznutí sáčku dovnitř koše.

Idealní volba do domácnosti – SAPHO DR509 je velmi praktický a pro svou velikost ideální volbou do domácnosti. Pokud hledáte nenápadný, ale přesto moderní a elegantní koš na odpad, SAPHO DR509 je tou správnou volbou.

Přehled vlastností

  • Objem 8 litrů
  • Matně nerezové provedení
  • Bezotisková úprava
  • Vnitřní vyjímatelná nádoba z odolného plastu
  • Speciální prstenec pro snadné uchycení igelitového sáčku na odpad
  • Úzký design pro využití úzkého prostoru mezi skříňkami

Závěr

Pokud hledáte moderní a praktický pedálový koš na odpad s objemem 8 litrů, který se výborně hodí do malých prostor, není co řešit. SAPHO DR509 je tou správnou volbou pro Vás. Navíc si můžete být jistí, že produkt pochází od renomovaného výrobce, který garantuje vynikající kvalitu svých výrobků. Neztrácejte čas a objednejte si SAPHO DR509 již dnes na webu https://www.kupsinabytek.cz/produkt/sapho-dr509-pedalovy-odpadkovy-kos-ecoslim-8-l-matny-nerez.

Pedálový koš SAPHO DR509

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.