Masivní TV stolek Fabio z mangového dřeva s rozměry 170 x 45 cm – ideální kousek pro váš obývací pokoj


Stylová kombinace kovu a dřeva

Masivní TV stolek Fabio si jednoduše zamilují nadšenci industriálního masivního nábytku. Díky stylové kombinaci korpusu z masivního mangového dřeva šedě lakované masivní dřevěné podnože získá váš interiér na osobitosti a uvede ho na jinou designovou úroveň.

Vysoce praktický rozměr a dostatek úložného prostoru

Praktické úložiště zajišťuje 1 police a 2 prostorné šuplíky, takže vám nyní nebude chybět dostatek úložného prostoru na odkládání všech důležitých věcí v obývacím pokoji.

Ideální do rustikálních interiérů s průmyslovými prvky

Díky svému provedení se masivní TV stolek Fabio snadno hodí nejen do rustikálních interiérů s průmyslovými prvky, ale i do moderních bytů a domů, které potřebují nábytku s osobitým designem.

Údržba a péče

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Pro více informací o masivním TV stoleku Fabio, navštivte webovou stránku našeho e-shopu.

Stolek Fabio z různých úhlů
Blízký detail korpusu

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.