Jak využít předsíňové stěny v malých prostorech?

Předsíň je první místnost, kterou vidíme, když vstoupíme do bytu. Je to také místo, kde si odložíme kabát, boty a další věci, které nosíme s sebou ven. V malých bytech je předsíň často velmi malá, ale to neznamená, že bychom nemohli využít stěny k tomu, abychom si ušetřili místo a zároveň vytvořili praktické úložné prostory.

1. Zavěste zrcadlo

Zrcadlo je v předsíni nezbytností. Kromě toho, že se v něm můžeme před odchodem zkontrolovat, zrcadlo také opticky zvětšuje prostor. Pokud máte malou předsíň, zavěste na stěnu velké zrcadlo. Pokud máte více místa, můžete zavěsit několik menších zrcadel vedle sebe. Zrcadlo můžete zakoupit v obchodě s nábytkem nebo na bigshark.cz.

2. Využijte výšku stěn

Ve většině předsín jsou stěny poměrně vysoké. Pokud máte problém s nedostatkem místa, můžete využít výšku stěn k tomu, abyste si vytvořili další úložné prostory. Na stěnu můžete zavěsit police, na které si můžete uložit boty, kabelky, čepice a další věci. Pokud máte rádi rostliny, můžete na stěnu zavěsit květinové boxy a vytvořit si tak zelenou stěnu.

3. Použijte háčky a držáky

Háčky a držáky jsou v předsíni velmi užitečné. Na háčky si můžete zavěsit klíče, šperky, tašky a další věci. Držáky můžete využít k tomu, abyste si na ně uložili deštník, hůlku nebo další věci, které nosíte s sebou ven. Háčky a držáky můžete zakoupit v obchodě s nábytkem nebo na bigshark.cz.

4. Vytvořte si vlastní úložné prostory

Pokud máte rádi kreativní řešení, můžete si vytvořit vlastní úložné prostory. Například můžete si na stěnu zavěsit starou schodnici a na jednotlivé stupně si uložit boty. Další možností je vytvořit si ze dřeva nebo kovu vlastní úložné boxy, které si na stěnu zavěsíte. Pokud nejste zruční, můžete si vytvořit úložné prostory i z kovových drátů, které si na stěnu zavěsíte pomocí háčků.

Předsíň je důležitou místností v každém bytě. Pokud máte malou předsíň, nezoufejte. Využijte stěny k tomu, abyste si vytvořili praktické úložné prostory. Použijte háčky, držáky, police a další doplňky, které vám pomohou ušetřit místo a zároveň vytvořit útulnou a praktickou předsíň. Pokud potřebujete inspiraci, navštivte bigshark.cz, kde najdete mnoho nápadů na využití předsíňových stěn v malých prostorech.

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.