Dávkovač mýdla RAV SLEZÁK – praktický pomocník v koupelně s designovým dotekem

Jakmile si vybíráte doplňky do své koupelny, chcete, aby nejen splňovaly svůj praktický účel, ale i aby se hodily k celkovému designu koupelny. Pak je pro vás určitě ideální volbou dávkovač mýdla RAV SLEZÁK v barevném provedení černá matná.

Praktický pomocník v koupelně

Dávkovač mýdla je ideální pomocník pro každou koupelnu. Do něj můžete bez problému nalít tekuté mýdlo a díky jeho funkčnosti se vám bude mnohem snáze umývat. Navíc je dávkovač mýdla velmi hygienický, protože se nepotřebujete dotýkat samotného mýdla, to vše vám umožní dávkovač mýdla RAV SLEZÁK.

Designový dotek do vaší koupelny

Pokud se rozhodnete pro dávkovač mýdla RAV SLEZÁK, tak nejen, že získáte praktický pomocník do koupelny, ale i designový doplněk. Jeho černá matná barva se hodí do moderních koupelen, které mají minimalistický styl a dokáže dodat celkovému interiéru koupelny příjemně tmavý akcent. Rozhodně je to neotřelý prvek, který každý návštěvník vaší koupelny určitě okomentuje.

Montáž vrtáním

Dávkovač mýdla RAV SLEZÁK je velmi snadno montovatelný. Stačí jen vrtat díry na správném místě a pomocí šroubů a hmoždinek dávkovač mýdla připevnit. Montáž je opravdu velmi jednoduchá a zvládne ji každý, kdo má trochu zkušeností s vrtáním a prací s nástroji.

Pokud jste se rozhodli pro dávkovač mýdla RAV SLEZÁK v černé matné barvě, tak určitě máte skvělou volbu. Tento pomocník do koupelny vám usnadní život a zároveň bude skvělým designovým doplňkem do vaší koupelny.

Dávkovač mýdla RAV SLEZÁK

Zdroj obrázku a informací

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.