Bloomingville Skleněný svícen Tami – krásný doplněk pro váš interiér

Bloomingville je značka, která se zaměřuje na výrobu kvalitního designového nábytku a dekoračních doplňků pro váš domov. Jedním z nejnovějších produktů, který přinesli na trh, je skleněný svícen Tami.

Béžový skleněný svícen Tami s vyrytými ornamenty, průhledný

Bloomingville Skleněný svícen Tami je krásným doplňkem pro váš interiér. Jeho béžová barva s vyrytými ornamenty, které vytvářejí zajímavé světelné efekty, dodá vašemu domovu sofistikovaný vzhled. Svícen je vyrobený ze skla a je průhledný.

Výška svícnu je 9,5 cm a průměr má 6,5 cm. Jeho rozměry jsou ideální pro použití na různých místech v bytě či domě. Díky svému designu se hodí k většině interiérů a dokáže ještě více zdůraznit vyzrálost a vkus majitele.

Pokud hledáte nádherný a praktický dárek pro své blízké, Bloomingville Skleněný svícen Tami je tou správnou volbou!

Zakoupit svícen Bloomingville Skleněný svícen Tami

Pokud jste se rozhodli, že si chcete svíčku zakoupit, můžete navštívit web https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/bloomingville-skleneny-svicen-tami-bezovy. Zde si můžete produkt objednat a mít ho rychle dodaný přímo do vašeho domova.

Bloomingville Skleněný svícen Tami

Obrazový příklad produktu Bloomingville Skleněný svícen Tami

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.