BePureHome – Designový odkládací stůl POSITION 800057-B pro moderní interiér

BePureHome je holandský výrobce stylového nábytku, který se zaměřuje na moderní design a kvalitní materiály. Mezi jeho produkty patří i netradiční odkládací stůl POSITION, který je vhodný do spousty moderních a industriálních interiérů.

O PRODUKTU

Tento designový odkládací stolek je vyroben z kombinace hliníku s povrchovou úpravou v barvě starožitné mosazi. Stolek je tvořen konstrukcí v podobě jedné nohy, na které je připevněna kulatá deska. Pro maximální stabilitu, nosnost a pevnost stolku je dolní část konstrukce ve tvaru kruhu.

S ČÍM LADIT

Stolek POSITION se skvěle hodí do moderních interiérů, kde může sloužit jako praktický pomocník. Výborně zapadne například do obývacího pokoje, kde jej můžete umístit vedle křesla a využít jej jako stolík na odložení kávy. Stolek lze snadno kombinovat s dalším moderním nábytkem a zapadne jak do světlých, tak i tmavých prostor.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál: železo / hliník

Barva: zlatá

Rozměry: 64×26 cm

Maximální nosnost: 2 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž stolku POSITION od BePureHome není nutná, takže vám ušetří spoustu času a námahy. O péči stačí pouze pravidelné utírání nečistot vlhkým hadříkem, aby stůl zůstal v perfektním stavu.

BePureHome - Designový odkládací stůl POSITION 800057-B

Celkově lze říci, že stůl POSITION od BePureHome je praktický, moderní a stylový nábytek, který dodá vašemu interiéru tu správnou dávku elegance. Pokud si jej chcete zakoupit, navštivte stránku brega.cz, kde jej můžete objednat jednoduše a rychle.

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.