Ak furniture přináší novinku: Komoda Torvi K s lesklým bílo-červeným designem!

Ak furniture není jen obyčejný výrobce nábytku. Je to firma, která tvoří neobyčejné kusy nábytku, které jsou nejen krásné, ale i praktické. Jedním z nejnovějších přírůstků do nabídky této značky je komoda Torvi K. Tato komoda má moderní design a vyrábí se v příjemném skandinávském stylu, který se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Výjimečná praktičnost v kombinaci s moderním designem

„Kromě toho, že je moderní, tak je i velmi praktická,“ říká Jan Novák, CEO společnosti. „Vyrobili jsme ji tak, aby splnila všechny Vaše potřeby a nezabrala moc prostoru,“ dodává s úsměvem. Komoda Torvi K vyniká také otěruvzdornou laminovanou deskou o tloušťce 16 mm a hrany, které jsou pokryty ABS hranami, díky čemuž jsou odolné proti poškození. To znamená, že se nemusíte bát, že by se komoda nějak rychle opotřebovala.

Zajímavostí na této komodě je její čelo, které je vyrobeno z 19 mm akrylové desky v červeném dekoru s vysokým leskem. To dodává komodě nejen svůj krásný vzhled, ale také zvyšuje její odolnost vůči poškození. Komoda je vybavena 2 skříňkami s poličkou a 4 zásuvkami, z nichž každá se pohybuje na kovových kolejnicích, což zaručuje jejich plynulý pohyb.

Specifikace komody Torvi K

Materiál: lamino

Šířka: 110 cm

Výška: 80 cm

Hloubka: 35 cm

Hloubka zásuvky: 30 cm

Šířka zásuvky: 32 cm

Není to fantastická komoda? Pořiďte si ji pro sebe a změňte svůj obyčejný dům na krásné místo. Chcete-li si komodu prohlédnout podrobněji, můžete ji najít zde.

Součástí kolekce je také řada dalších produktů, které se skvěle hodí k této komodě. Vyberte si to, co vám nejvíce vyhovuje a udělejte si krásné a útulné bydlení.

Příspěvek byl publikován v rubrice iDEN a jeho autorem je iDEN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.